4 IX 2022 r.

Krzywa Wieś, 2022 – 09 – 4

1. Dziś dwudziesta trzecia niedziela w ciągu roku kościelnego. Sprawując tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, uwielbiliśmy Boga i zaczerpnęliśmy ze źródła Bożej łaski. Niech te dary umacniają nas na drogach codziennego życia i dawania świadectwa naszej bliskości z Bogiem.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, składka na potrzeby WSD, po sumie zmiany tajemnic różańcowych.

1. W środę, 7 września, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

1. W czwartek, 8 września, przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W Polsce ten liturgiczny obchód nazywany jest popularnie świętem Matki Bożej Siewnej. Przez wstawiennictwo Maryi będziemy modlić się za wszystkich pracujących na roli, aby ich praca i trud wydawały błogosławione owoce. Msze Święte tego dnia o godz. 7.00 i 18.00. Błogosławieństwo ziarna siewnego podczas Mszy Świętej o godz. 18.00.

1. Zapraszamy do włączenia się w działalność naszych parafialnych wspólnot, w których można pogłębiać swoją formację duchową i służyć innym. W naszej parafii działają: Liturgiczna Służba Ołtarza, parafialny zespół charytatywny, Akcja Katolicka.– serdecznie zapraszamy!

1. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Bożej.

pon 7.00                  +Jarosław (20)
    18.00                  Za zmarłych z rodziny Krawczyk i Bałut
    wt       7.00                  +Jarosław (21)
    18.00                   +Dorota Członka (6 r. śmierci)