23 X 2022 r.

Krzywa Wieś, 2022 – 10 – 23

Ogłoszenia Parafialne
(do użytku wewnętrznego)

 

 1. Dziś trzydziesta niedziela zwykła w roku liturgicznym. We wspólnocie Kościoła obchodzona jest jako Niedziela Misyjna, która rozpoczyna tydzień misyjny. Naszą modlitwą wspieramy dziś wszystkich misjonarzy duchownych i świeckich, wypraszamy im Bożą pomoc w trudzie głoszenia Ewangelii. Światowy Dzień Misyjny to także okazja do modlitwy o nowe powołania misyjne, aby nie zabrakło głosicieli Dobrej Nowiny. Dziś także wspieramy Papieskie Dzieła Misyjne naszymi ofiarami. Za każdy gest dobroci wobec misjonarzy składamy serdeczne Bóg zapłać!

 

 1. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie do świątyni na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.00. Tych, którzy z różnych względów nie mogą przybyć na wspólną modlitwę, zachęcamy do odmawiania różańca w domu.

 

 1. W piątek, 28 października, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

 

 1. We środę z racji mojego udziału w wycieczce szkolnej do Krakowa z dziećmi szkolnymi Msza będzie o godz. 6.00, natomiast wieczorem proszę o odmówienie różańca przez siostry Róży Krystyny Orszak.

 

 1. W ramach „Wieczorów Jadwiżańskich” w parafii św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie zapraszamy na spotkanie z prezydentem Siemianowic Śląskich w dniu 7 listopada br. Szczegóły w załączniku.

 

 1. Wszystkim jubilatom i solenizantom najbliższego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Zbawiciela.

 

 1. W tym tygodniu patronują nam:

– piątek, 28 października – Święci Szymon i Juda Tadeusz, Apostołowie, świadkowie życia Jezusa, głosiciele prawdy o Jego śmierci i zmartwychwstaniu.

 

 

 1. Intencje Mszy św.

  Gregorianka w int. Śp Janiny Sądej będzie codziennie o godz. 18.00
  z wyjątkiem środy.
  pon 17.00 +Jan i Karolina Guz (od córki z rodziną)
  wt     17.00         O Boże błogosławieństwo dla sióstr z Roży Renaty Rzeszutek
  śr        6.00         +Janina (9)
  czw   17.00         O Boże błogosławieństwo dla Sióstr z Róży Zofii Gutowskiej
  pt      17.00         Dziękczynna w 9 urodziny Dominika
  sob   17.00         Dziękczynna z Róży Marii Surdyka

  niedziela, 30 października
  8.00         +Janina Sądej (13)
  11.00         Dziękczynna z Róży Małgorzaty Partyka

 

 

 

 Powrót